Triangl swimwear

18:58

I can say I have quite a lot of swimsuits in my collection but this one seems to be exceptionally unique. I'd had it since last summer but I never had the occasion to show it to you. It's made of neoprene, which seems to be something new when it comes to bikinis. Despite the material it doesn't have any other decoration - this minimalistic design is pretty itself. Due to the fact that the fabric isn't typicall it requires special maintenance but it isn't something any of you couldn't do. From the whole Triangl merchandise I had chosen a classic Chloe model in Malibu blue.
W swojej kolekcji mam całkiem sporo strojów kąpielowych, ale ten wydaje się być najbardziej oryginalny i unikatowy. Mam go już od roku, ale dopiero teraz nadarzyła się okazja, abym mogła Wam go pokazać. To małe cudeńko wykonane jest z neoprenu, co wydaje być się nowością jeżeli chodzi o kostiumy. Poza materiałem nie ma tu żadnych widocznych ozdób, co według mnie jest sporym plusem - taki minimalizm obecnie najbardziej mi odpowiada. Ze względu na specyfikę materiału trzeba o niego należycie dbać i odpowiednio konserwować, ale to akurat nie sprawia większych trudności. Spośród sporej oferty firmy Triangl ja wybrałam klasyczny model Chloe w kolorze Malibu blue.

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Piękny kostium ale cena niestety za wysoka. Wspomniałaś o specyficznym przechowywaniu kostiumy czyli dokładnie jak? Ciekawi mnie jeszcze skąd okulary ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cena faktycznie jest dosyć wysoka. Kostium powinien zawsze leżeć na płasko, bo inaczej bardzo się gniecie i powstają rysy - na szczęście można to wyprasować, a czasami samo znika.

   Okulary te co zwykle, Dolce&Gabbana :)

   Delete
 2. ja mam pomarańczowy, nie mogę doczekać się lata ;)

  ReplyDelete
 3. nice and minimalistic, truly like that blue color!

  http://katyswardrobe.tumblr.com/

  ReplyDelete
 4. Też chcę posmigać w kostiumie <3

  ReplyDelete
 5. Świetna figura :)
  Pięknie :)

  http://newlookstyleblog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Awesome body!
  check out my blog :) follow me via google circles/google friend connect and I will follow you back <3
  http://the-newone.blogspot.nl
  xoxo
  instagram : hellodashi

  ReplyDelete
 7. Możesz napisać jaki masz rozmiar kostiumu ?

  ReplyDelete