Black bermuda shorts

11:03

This time I wore classic black and white outfit with just one sporty element - slip on shoes. It's the very first time I actually wore bermuda shorts. They've been waiting in my closet for higher temperature for quite a long time. What I love about them is that I can change their chcaracter just by changing the top - then the outfit might be elegant, sporty or very urban and stylish. Universal solutions are something I really like. I wore my black shorts with basic white tshirt, Zara coat, green leather bag and snake printed shoes.
Tym razem postawiłam na klasyczną, czarno-białą stylizację przełamaną jedynie sportowymi butami. Po raz pierwszy założyłam moje czarne bermudy, które na letnią pogodę czekały już od dłuższego czasu. Są świetne, bo dzięki delikatnym zmianom w stroju mogą całkowicie charakter na sportowy, elegancki czy zupełnie codzienny i miejski. Bardzo lubię takie uniwersalne rozwiązania. Do szortów dobrałam zwykły, biały thisrt, płaszcz z Zary (który na pewno już bardzo dobrze znacie), oraz zieloną, skórzaną torbę i wężowe buty dla przełamania.
Coat - Zara, Shorts - H&M trend, Tshirt - H&M Trend, Bag - Zara, Sunglasses - Dolce&Gabbana, Shoes - H&M

You Might Also Like

10 komentarze

 1. love the short! really chic look!

  http://blackhair-blackdress.blogspot.fr/ ❤

  ReplyDelete
 2. Bermudy i płaszcz świetne!
  Mam pytanie trochę z innej beczki, gdybyś teraz miała kupować maca to jaki model byś kupiła? Z tego co widzę na twoim instagramie to masz pro, jesteś zadowolona? Podoba Ci się ten system i w ogóle?

  Ps.:Zapytałabym na asku ale chyba go usunęłaś

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kupiłabym ten sam, czyli pro z retiną. Mój poprzedni pro sprawował się świetnie i jego jedyną wadą, według mnie, była waga. Te pro z retiną są za to nieznacznie cięższe od air, który wg mnie jest raczej laptopem to przeglądania internetu, więc nie jest aż tak mocny. Ja już się przyzwycziłam, wg mnie maci są bardziej instynktowne ;)

   Delete
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź!

   Delete
 3. Gotta love monochrome, great outfit! :)

  Claudia

  clauture.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 4. Useful post,i love your black and white look.

  ReplyDelete