What to wear?

18:27

This is kind of situation that probably all of us experience sometimes. There's no much time left to your date and you still don't know what to wear. I am not saying I am an expert and my advices probably won't be anything innovative, but when you're in rush everthing helps! So here's a few things you should remember when you're going on a date and you want to make a good impression.
To jedna z tych sytuacji, w której wszystkie czasem się znajdujemy. Nie mamy zbyt wiele czasu do zbliżającej się randki, a wciąż zupełnie nie wiemy w co chcemy się ubrać. Oczywiście nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie, a moje rady na pewno nie będą w stu procentach innowacyjne, ale w takim pośpiech przydaje się tak naprawdę każda wskazówka. Dlatego mam dla Was kilka informacji odnośnie wyboru stylizacji na randkę.


I don't think it's a good idea to overdress. You defiitely should look classy and smart but remember to always express yourself and don't try to show you're someone you're not. So first of all, present your own style. What about top? I'd recommend to wear a shirt, a casual top or a sexy and very fashionable spaghetti top, which is currently my definite favourite. It obviously depends on where you're going, because sometimes a nice tshirt is enough.
Nie sądzę, aby zbytnie strojenie się było dobrym pomysłem. Na pewno musisz wyglądać dosyć elegancko i stylowo, ale pamiętaj aby zawsze podkreślać swój własny styl i nie przebierać się za kogoś, kim nie jesteś. Jaką wybrać bluzkę? Ja polecałabym założyć koszulę, prostą bluzkę albo seksowny "spaghetti top", który obecnie jest moim faworytem. Oczywiście wybór jest w stu procentach uzależniony od miejsca, w które się wybieracie, bo często ładny tshirt w zupełności wystarczy.

If the top of your outfit is pretty casual, wear a cute flare skirt! That's something that will always make you look girly and you won't make the 'trying to much" effect'. It's important to make sure it's not too short - you're meeting with another person to meet them and show your personality, not your butt (well, it depends). If you don't like skirts, just wear simple skinny jeans, but then a nice shirt would be a better idea. 
Jeżeli stawiasz na prostą górę, na dół załóż uroczą, rozkloszowaną spódnicę. To element, który sprawi, że cały strój będzie wyglądał bardzo dziewczęco i elegancko, ale nie stworzy efektu zbytniego wystrojenia się.  Ważne, aby upewnić się, że spódniczka będzie odpowiedniej długości - na randkę idzie się poznać drugą osobę i pokazać swoją osobowość, a nie pośladki (chociaż to zależy). Jeżeli nie lubisz spódnic, po prostu wybierz rurki albo cygaretki, a nawet proste dżinsy, jednak wtedy postaw na bardziej elegancką bluzkę.

The outwear is the smallest problem in here I guess. Your outfit is almost ready so just choose someting suitable. When you're already wearing something really elegant go for a casual cardigan but when you chose a pair of skinny jeans and a simple top then a jacket or a boyfriend blazer would be a perfect fit. 
Okrycie wierzchnie jest chyba najmniejszym problemem, bo już prawie cały strój masz właściwie gotowy, więc wybierz coś, co pasuje stylem, fasonem i kolorem. Jeżeli masz na sobie coś bardzo prostego, bo wybrałaś jednolite spodnie i i casualowy top - dobierz wzorzysty żakiet lub luźną marynarkę. W przypadku bardziej eleganckiej bazy, wystarczy kardigan albo skórzana kurtka.

When it comes to shoes it just really depends on you. I think it's my biggest problem when going out, even when just for a meeting with my friend. I love heels and I wish I could wear them all the time but to be honest, nobody can walk in them for a few hours. So if you're not sure about the place you're going to just whear some nice ballet flats or loafers. Or just sneakers if you like, they're really in fashion now. If you're able to wear heels all day long - I really look up to you.
Za to jeżeli chodzi o buty, to zaczynają się schody. To chyba mój największy problem gdy wychodzę gdziekolwiek - do sklepu, na spotkanie ze znajomymi, do kina czy na imprezę. Uwielbiam buty na obcasie i najchętniej nosiłabym je cały czas, ale prawdopodobnie jest tylko garstka osób, która może spacerować w nich przez długie godziny. Dlatego właśnie, jeżeli nie jesteś pewna miejsca, do którego się udajecie, załóż baleriny, mokasyny albo zgrabne sneakersy, które obecnie są bardzo w modzie.

You Might Also Like

11 komentarze

 1. Świetne propozycje, top jest genialny!

  W wolnej chwili zapraszam na nowy post:
  http://alanja.blogspot.com/2014/05/lovelyshoesnet.html

  ReplyDelete
 2. Wszystkie propozycje są świetne, gdzie kupiłaś ten top"spaghetti"?
  http://wuess.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. To tłumaczy dlaczego wciąż jestem sama ;p

  ReplyDelete
 4. Skąd ten cudowny biały spaghetti top ?!

  ReplyDelete
 5. Woo. So beautiful. I like your flower best. Also you look so pretty.
  http://evawangfamily.edublogs.org

  ReplyDelete