Asymmetric white dress

22:20

I feel like the summer dresses are something I really need right now. I know I've been more into shorts and pants lately but I like to mix styles. I got rid of most of my dresses and skirts some time ago so now I don't really have any choice. This minimalistic white dress is my latest purchase. I love how simple yet original it is. The asymmetric trend seems to be a little worn out to me but when it comes to this dress it doesn't matter though. I wore it with my new Steve Madden sandals which I simply love! I also chose naby blue long trench and black leather bag.
Zdecydowanie brakowało mi letnich, zwiewnych sukienek, w których można czuć się komfortowo podczas wysokich temperatur. W ostatnim czasie przestawiłam się na spodnie i szorty, ale lubię gdy moje stroje są różnorodne. Ilość moich spódnic i sukienek na pewno bardzo zmalała, dlatego każda taka nowość bardzo odświeża moją garderobę. Moim ostatnim nabytkiem jest minimalistyczna biała sukienka o asymetrycznym kroju. Ten fason wydaje mi się już nieco "znoszony", ale w tym przypadku ta różnica długości zupełnie mi nie przeszkadza. Do sukienki dobrałam moje nowe sandałki Steve Madden - uwielbiam ich prosty krój i zawsze rozglądam się za takimi, oraz długi granatowy płaszcz.
Coat, dress - H&M Trend, Bag - Zara, Sandals - Steve Madden, Sunglasses - Dolce&Gabbana

You Might Also Like

16 komentarze

 1. sukienka i sandały świetne! :)

  ReplyDelete
 2. Perfect dress! I love too this assymetric shape, the black'n'white combination on the dress is so classic but also the geometric prints is very modern and so I think this is an amazing piece. Also, the sandals are great, very beautiful!
  http://dressdrive.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 3. Doskonała całość. Uwielbiam taką prostotę.

  ReplyDelete
 4. jaki masz rozmiar na sobie? :) z góry dziękuję za odpowiedź!!!

  ReplyDelete
 5. Rewelacja! Zwłaszcza z tym płaszczem

  ReplyDelete
 6. Brzydka skóra na nogach...

  ReplyDelete
 7. Genialna całość w swej prostocie:-)

  ReplyDelete
 8. cudowna sukienka, absolutnie boska!

  Ola

  ReplyDelete