PARTY LIKE A LORD

18:00

Do you remember friendsie? You all managed to tag thousands of cool pirctures on the social media! That's why Lord Somersby decided to hold a huge party for you just to meet, have fun and take some more crazy pictures. 27th of september you'll be able to drink Somersby with your friends in Instytut Wysokich Napiec and whats more, to listen the amazing singer Ella Eyre. Seems tempting, huh?
All you have to do to get the invitation is inserting the code from your Somersby can/bottle on www.somersby.pl and answer a basic question. I think it's worth it, because there's many tickets for all of you! See you there :)

Pamiętacie o friendsie? Naprawdę licznie wzięliście udział w całej akcji i otagowaliście tysiące fajnych zdjęć na portalach społecznościowych, dlatego Lord Somersby postanowił zorganizować wielką imprezę, aby się spotkać, pobawić i zrobić jeszcze więcej szalonych fotografii. Już 27 września w Instytucie Wysokich Napięć odbędzie się to wielkie wydarzenie, a wisienką na torcie będzie występ popularnej wokalistki - Elli Eyre. Każdy z Was może zdobyć zaproszenie dla dwóch osób na Party like a Lord! Jedyne co musicie zrobić, że wzięcie udziału w prostym konkursie. Wystarczy, że na www.somersby.pl wpiszecie kod spod kapsla lub kluczyka Somersby i rozwiążecie zadanie. Jest jeszcze mnóstwo wejściówek do rozdania, więc warto spróbować. Mam nadzieję, że się zobaczymy :)

You Might Also Like

0 komentarze