NYE party outfit idea | Bruno Nowi dress

11:23

This year for my NYE party I am going for a simple outfit that I'll choose from the clothing I already have. It's obvious I can create many various sets without spending money on crazy dresses, especially when I'll be at casual party with my friends. To make my outfit more festive I bought only glittery socks from COS and that's the key element here. Even thought the day is today I am not really decided what I'm going to wear yet so the outfit I am presenting you now is just and idea of mine. Anyway, clearly it's going to be something in neutral colors so I'll feel comfortable and elegant. Obviously, the socks are still in the game. Today I'm showing you my new crossover Bruno Nowi dress that I absolutely love. It's made of a soft, light fabric and it's pretty loose so it's possible to wear it different ways. I wore also their body underneath due the deep neckline. Surely I'll show it again soon.
W tym roku stawiam na prosty zestaw na sylwestra i wybieram coś z rzeczy, które mam w szafie. Tak naprawdę mogę stworzyć mnóstwo stylizacji bez wydawania pieniędzy, bo wybieram się do znajomych, więc bez zbędnego przebierania się. Aby ubarwić cały zestaw kupiłam jedynie brokatowe skarpetki w COSie, żeby było ciekawiej i trochę z przymrużeniem oka. Mimo, że już dzisiaj jest ten wielki dzień, to jeszcze nie jestem w stu procentach zdecydowana co na siebie założę, więc na zdjęciach widzicie jeden z moich pomysłów. Nie jest kolorowo, cekinowo i szałowo, ale na pewno będę się czuła komfortowo i elegancko. Trochę się poświęciłam, aby zrobić te zdjęcia, bo jest straszliwie zimno, ale musiałam pokazać Wam moją nową sukienkę Bruno Nowi. Jest fantastyczna - ma kopertowy, luźny fason i przewiązuję ją paskiem, a materiał jest naprawdę przyjemny i lekki. Ze względu na głęboki dekold od spód założyłam czarne body na grubych ramiączkach tej samej marki. Na pewno niedługo pokażę ją Wam dokładniej, bo tutaj słabo widać.
Coat - Asos, Dress, Body - BRUNO NOWI, Boots - Zara, Bag - Parfois, Socks - COS

You Might Also Like

7 komentarze

  1. Dzisiaj do północy można kupić sukienkę za pół ceny. Zapraszamy do sklepu internetowego: http://www.brunonowi.com/produkt/sukienka-kopertowa/

    ReplyDelete
  2. Buty są straszne, a torebka bardzo ładna:)

    ReplyDelete
  3. Buty i sukienka piękne, wyglądasz seksownie.

    ReplyDelete