Blue gyalmo scarf

12:52

This season it's very fashionable to wear basisc outfits with these huge scarf in every possible color.  The only important specific feature is the size. I'd never been the scarf person really but lately I've bought many various ones so each time I can look completely different by chanching only the accesories. Today's outfit is really basic since I literally wore like whatever was around. The base are grey and black clothing and the main element here is the blue Gyalmo scarf. Boots and bag as usual - they're my very favourite items I own.
W tym sezonie modne jest urozmaicanie stroju wielkimi szalami o różnych kolorach i wzorach - ważne, aby był wystarczająco duży, by zdominować stylizację. Sama w tym sezonie nabyłam większą ilość szalików, niż kiedykolwiek wcześniej, ale dzięki temu przy małej zmianie dodatków mogą stworzyć coś zupełnie innego. Dzisiejszy strój jest bardzo prosty, utrzymany w szarości ze standardowym dodatkiem czerni (a tak naprawdę założyłam to, co o szóstej rano miałam pod ręką). Botki Vagabond i torba z włosiem z Asosa to też u mnie nie nowość (to moje ulubione akcesoria). Tym razem jednak postawiłam na akcent kolorystyczny - niebieski szal Gyalmo z miękkiego akrylu. Dodam, że to polska marka, która w swojej ofercie ma mnóstwo kolorów i przez to wybrałam jeszcze inne wersje, które na pewno wkrótce pokażę w kolejnych postach na blogu i instagramie :)
Fur coat - Asos, Sweater - Zara, Skirt - New Yorker, Boots - Vagabond, Bag - Asos, Scarf - Gyalmo

You Might Also Like

15 komentarze

 1. Najbardziej podobaja mi się wlaśnie takie proste stylizacje. Monochromatyzm.

  ReplyDelete
 2. Świetny zesyaw <3 Super futerko :)

  ReplyDelete
 3. Wau I am here for first time and I love it here- your blog, style.. Everything! ^^
  This fur coat look amazing.. Like this outfit <3

  ReplyDelete
 4. fantastyczny sweter i futerko!!!

  ReplyDelete
 5. love your outfit! and the photos, especially the first one!

  ReplyDelete
 6. Cudowny szal! Mogłabym się w nim zatopić- idealny outfit na chłodne dni! :)

  mój blog- ultradefenceless

  ReplyDelete
 7. świetny zestaw. kocham takie połączenia. właśnie kilka dni temu dostałam szale - są rewelacyjne! pieprz z solą noszę codziennie! żałuję, że nie wpadłam na trop tych szali wcześniej.

  ReplyDelete