Suede skirt + PONS

16:55

Today I'm showing you my first outfit with my brand new pons. As I wrote before, it was a love from the first sight but after that I actually had a problem wearing them with anything. I learnt one thing - they look great with absolutely everything making the whole set more nonchalant and casual. This time I wore them with sueade skirt (it's my favourite piece right now I guess, I wear it anytime I don't know what to choose) and basic white shirt. You really liked this outfit on instagram so I thought it'd be better to show it closely. I also wore my new Daniel Wellington watch - you can get one for yourself with 15% discount with code DW_soincarmel. You can use it till the july 15th so you have a few more weekns to choose the right one before the pormo is over! :)
Dzisiaj mam dla Was pierwszą stylizację z ponsami z Nomady w roli głównej. Jak już pisałam, te buty od razu mi się spodobały, ale standardowo miałam problem z doborem do nich stroju - teraz wiem, że tak naprawdę pasują do wszystkiego i nie trzeba ich jakoś specjalnie eksponować. Dodają luzu i nonszalancji, a do tego są super wygodne. Tym razem założyłam je do zamszowej spódnicy z H&M (to chyba jedno z moich ulubionych ubrań - zawsze po nią sięgam, gdy nie wiem co założyć) i białej koszuli. Wcześniej pokazałam ten strój na instagramie i bardzo Wam się spodobał, dlatego chciałam pokazać go dokładniej i w całości. Teraz pogoda jest zmienna, ale zdjęcia robiłam podczas upałów i całość sprawdziła się idealnie. Ponsy są wykonane z wysokiej jakości skóry i są przewiewne. No i w  końcu trafiłam na buty, które mnie nie obtarły! Do stroju dobrałam zegarek Daniel Wellington - tym razem postawiłam na mniej elegancki model, ale i tak świetnie współgra z moimi ubraniami. Przy okazji - mam dla Was kod rabatowy na 15% do sklepu online: DW_soincarmel. Możecie go wykorzystać do 15 lipca przy dowolnym zamówieniu :)
Skirt - H&M Trend (similar), Shirt - H&M, Shoes - PONS via Nomada (similar here, here and here), Sunglasses - Dolce&Gabbana, Watch - Daniel Wellington

You Might Also Like

11 komentarze