Grey culottes

18:18

I didn't expect I'd actually wear cullotes this much but I started to really like them. I noticed I wear loose pants more often and I don't feel like it's not feminine. I like wearing them with crop tops or shirts, I also rather choose heels or elegant flats than sneakers, but I'm not saying I wouldn't wear it like this! The culottes look quite like a thin denim but they're actually grey. I wore them with my favourite black crop top and Kulig contrast heels you could see in one of the previous posts. How do you like it?
Nie spodziewałam się, że kuloty tak przypadną mi do gustu, ale jednak co raz częściej noszę szerokie spodnie, które nie do końca eksponują sylwetkę. Lubię łączyć taki fason z bardziej kobiecymi elementami - obcisłymi topami lub koszulami, wybieram też buty na obcasie lub eleganckie, płaskie buty. Oczywiście wersje ze sneakersami też bardzo mi się podobają! Te kuloty, które mam na sobie, wykonane są z materiału, który z daleka wygląda jak cienki dżins, ale tak naprawdę są szare. Są luźne, ale nie lejące, do tego mają też kilka plis dzięki czemu fajne się układają. Dobrałam do nich, tak jak pisałam wyżej, czarny obcisły crop top oraz szare buty na żółtym słupku Kulig, które pokazywałam Wam ostatnio.
Culottes - Zara (here, here and here), Top - Abercrombie&Fitch (similar here and here), Shoes - Kulig, Sunglasses - Dolce&Gabbana

You Might Also Like

8 komentarze

 1. choć mało to kobiece, to uwielbiam Cie w takim wydaniu! :)

  ReplyDelete
 2. Dla mnie idealnie i niebanalnie!

  ReplyDelete
 3. So chic!

  Maë - http://blackhairblackdress.blogspot.fr/

  ReplyDelete
 4. Buy wide range of hockey shoes at less price online at http://www.liveyoursport.com/hockey-shoes/

  ReplyDelete
 5. Pieknie i elegancko.

  ReplyDelete