#myCLASSICstyle

13:59

As some of you have probably already heard - Vogue announced a big comeback of the Ugg boots! We all secretly knew it was going to happen soon since there's no better winter choice than a nice pair of sheepskin wool boots. I'd never really shown this on my blog before but I'm a huge fan of this type of shoes - you know I don't handle the cold very well so these are my perfect everyday shoes right now. Obviously I went for the classic black mini Ugg boots since I needed something to be a base for the rest of the outfit. I wore them with denim dungarees and a long, green Renata coat from Dawn Levy.
Niektórzy z Was już na pewno zdążyli usłyszeć - Vogue ogłosił jakiś czas temu wielki powrót Uggów! Chyba wszyscy wiedzieliśmy, że w końcu nadejdzie ten moment, bo chyba nie ma lepszego wyboru na mroźne dni, niż para ciepłych kapci. Nie zdażyło mi się jeszcze prezentować takiego obuwia na blogu, ale uwierzcie mi, że jestem wielką fanką tego typu butów - nie najlepiej znoszę niskie temperatury, więc to idealne rozwiązanie na co dzień. Oczywiście wybrałam klasyczną, czarną wersję mini Ugg, bo ten model najlepiej pasuje do każdego stroju. Tym razem dobrałam je do dżinsowych ogrodniczek Lee i zielonego płaszcza Renata z Dawn Levy.

Coat - Dawn Levy, Dungarees - Lee, Tshirt - H&M Trend, Shoes - UGG

You Might Also Like

11 komentarze

 1. pisze się na co dzień, a nie na codzień :)

  ReplyDelete
 2. uwielbiam ogrodniczki! wyglądasz super <3
  Mój blog - klik! ;)

  ReplyDelete
 3. super look.
  lubię takie zestawienia!

  ReplyDelete
 4. Prosto i stylowo! :)

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  ReplyDelete
 5. Co roku przymierzam się do zakupu tego typu butów i co roku, nie spełniam tego postanowienia. Być może uda mi się na % dorwać je w przystępnej cenie :)

  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. Bardzo ładny look, taki klasyczny, ale ma to coś w sobie :)

  Zapraszam Cię w wolnej chwili na mój nowy post z pomysłem na spędzenie ferii zimowych w egzotycznych miejscach, najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, ciekawe miejsca:
  http://www.moniquerehmus.pl/2016/02/exotic-holidays.html

  ReplyDelete
 7. Ja tez uwielbiam UGGi, dla mnie moda na nie nigdy nie przemija :D
  Wygladasz swietnie!
  xoxo

  ReplyDelete
 8. ogrodniczki <3 kupilam 2 pary ostatnio :)

  ReplyDelete
 9. jestem zakochana w Twoim płaszczu i nowej długości włosów! <3

  ReplyDelete
 10. Such a great coat! Love the colour!
  www.sanssouci.website

  ReplyDelete