Leather jacket + high waisted jeans

20:07

Spring is already here but as you can tell I still stick to the neutral colors like black and grey - that's just how most of my closet look like and what I feel most comfortable in. This outfit may be considered my uniform - all of the things I'm wearing are my basic items I wear when I don't feel like dressing up and want to look casual (especially these high waisted jeans which I wear simply everyday).
Już od kilku tygodni mamy prawdziwą, wiosenną pogodę, jednak jak łatwo zauważyć - ja wciąż pozostaję przy neutralnych barwach, takich jak czarny i szary. Właściwie większość mojej szafy to ubrania w tych kolorach, a dodatkowo chyba najlepiej się w nich czuję. Dzisiejszy strój to trochę mój uniform - wszystkie rzeczy, które mam na sobie to moje elementy bazowe, które zakładam zawsze gdy zupełnie nie chce mi się stroić lub po prostu nie mam czasu (a zwłaszcza te spodnie z wysokim stanem, które naprawdę noszę codziennie!).
Leather jacket - H&M Trend (similar here and here), Pants - Zara, Sweater - H&M, Shoes - Senso via Allsole, Bag - Akira (similar here)

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Super stylizacja :) Buty masz bez skarpetek czy nosisz niewidoczne stopki ? :) No i co sadzisz o panujacej modzie na odsłanianie kostek nawet gdy jest zimno ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam skarpetki, na niektórych zdjęciach widać. Ja nie mam z tym problemu, bo mi raczej w kostki nie jest zimno, chociaż podwinięte spodnie przy minusowych temperaturach i śniegu to ekstremalna sytuacja i raczej bym się na to nie porwała ;)

   Delete
 2. Rewelacyjne połaczenie. Świetny look!

  ReplyDelete
 3. I love your bag! You look great :)

  blackhairblackdress.com

  ReplyDelete