Orange floral bomber jacket

23:17

It's the first time this season I show you an outfit with bomber jacket even though it's the hottest trend right now, which is clearly seen on the streets and in the chain stores. I can't say I didn't start preparing my closet for the new season but the truth is I didn't actually buy much stuff. I had gotten this jacket about four years ago and it appears to be super stylish right now, so I'm glad I keep my precious garments for so long, even when I don't wear them. This outfit is the simpliest possible since I've been really into high waisted black jeans and crop tops leately, so I just combined this set with beautiful floral jacket and boxer braids.
To pierwszy raz w tym sezonie, kiedy pokazuję Wam strój z kurtką bomber - a przecież to jeden z najgorętszych trendów, co jest bardzo widoczne w sieciówkach i na ulicach. Nie mogę powiedzieć, że nie zaczęłam przygotowywać mojej garderoby na wiosnę, ale tak naprawdę raczej niewiele kupiłam - tę kurtkę mam już około czterech lat i w końcu nadszedł moment, kiedy jest naprawdę stylowa, więc cieszę się, że długo przetrzymuję takie perełki (nawet gdy ich nie noszę). Ten strój jest tak prosty jak to możliwe, bo od jakiegoś czasu uwielbiam połączenie spodni z wysokim stanem i krótkich topów, więc po prostu do takiego zestawu założyłam mój kwiecisty bomber i dobrałam warkoczyki.

Faux fur coat - Asos, Floral bomber - H&M Trend (similar here, here and here), Pants - Lee, Shoes - Vagabond

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Z początku pomyślałam, że to bardziej design na jesień, ale po czasie zdecydowałam że wygląda dobrze i na wiosnę.

  ___________________
  Polska marka.polska odzież.

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam futerka, więc już jest mega! A poza tym ekstra fryzura, jak z resztą cała stylizacja :))

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
  __________________________________
  + a u mnie: casual nude pink and jeans - zapraszam!

  ReplyDelete
 3. Kojarzy mi się z takimi starymi kołdrami, ale jednak ten wzór jest urokliwy. Fajna fryzurka, ciekaw, kiedy z moich włosów będzie dało się coś takiego zrobić :D

  ReplyDelete
 4. Świetna bomberka, pamiętam jak pokazywałaś ją już jakiś czas temu :)

  ReplyDelete
 5. ale pięknie Ci w takiej fryzurze!

  ReplyDelete