My choker collection

19:39

Most of you probably have been following my blog long enough to see I don't wear jewellery often and I choose rather minimalistic pieces. Lately I've been only into delicate feminine neck chains and obviously watches, which were only an addition to my outfits. What's different now? My pure love for chokers - I wear them almost everyday since they perfectly go with everything; my collection is still pretty simple though (my favourite combination is black and gold). What's your opinion about this trend?
Jeżeli już dłużej śledzicie bloga to na pewno zdążyliście zauważyć, że w kwestii biżuterii stawiam raczej na minimalizm - a mówiąc dosadnie, po prostu jej nie noszę. Od jakiegoś czasu wybierałam jedynie krótkie, delikatne łańcuszki z zawieszkami i zegarki, które jedynie podkreślały moje stylizacje. Sytuacja zmieniła się, gdy na wybiegach i w sklepach pojawiły się chokery - momentalnie zaczęłam zbierać łupy do mojej kolekcji. Według mnie nic tak nie dopełnia stroju, jak detal tego typu - zwłaszcza, że mamy obecnie ogromny wybór i każdy jeden naszyjnik ma zupełnie inny charakter. Jak widzicie poniżej, moje chokery nie są zbyt różnorodne (początkowo kupowałam jedynie czarne), ale często łączę je w pary i za każdy razem dają wyjątkowy efekt. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych dodatków! From the left: Poplavsky, Bershka, Bershka, Zara, La Mania, Bershka, Zara, Shashi, Bershka

You Might Also Like

5 komentarze

 1. pokaźna kolekcja :) mi sie najbardziej podobają te chokery kokardki - mam już czarny i biały, jeszcze zamówiłam brązowy ale szukam pudrowego różu i nigdzie nie ma chyba muszę zrobić sama.

  ReplyDelete
 2. Piękna kolekcja :)

  http://maartinikaa.pl

  ReplyDelete
 3. Jakie śliczne, ja jeszcze nie mam żadnego bo nigdzie nie mogę znaleźć :)

  ReplyDelete
 4. They look incredible, I would totally like to add a burgundy one to my collection!
  www.sanssouci.website

  ReplyDelete