Leather gloves + denim jacket

21:18

Oversized denim jacket and a grily dress is the combination that never gets boring for me! The loose cut of the jacket perfectly plays with the delicate character of the light clothing. I don't think there's me versatile type of outerwear than a denim jacket, to be honest. I decided stop collecting useless and one season pieces - since I realised I have so many clothing I don't even need! That's why I usually change to whole concept of an outfit just be choosing different accessories, like shoes, bags, gloves or earrings. I don't like the obvious combinations and I'm not a fan of wearing girly or elegant dresses with heels. I'd go for something more standing out and contrasting!
Kurtka jeansowa o fasonie oversize i dziewczęca sukienka to połączenie, które chyba nigdy mi się nie znudzi. Luźna kurtka fantastycznie łagodzi delikatny charakter przewiewnych ubrań, przez co towarzyszy mi właściwie każdego dnia (serio, chyba nie ma bardziej funkcjonalnych okryć wierzchnich). Jako, że staram się nie powiększać za bardzo zasobów mojej szafy i stawiać na uniwersalne ubrania, próbuję zawsze zmieniać styl stroju poprzez dobranie konkretnych dodatków, co w sumie nie jest żadnym odkryciem. Na codzień nie lubię kombinacji oczywistych - sukienki kompletnie nie idą dla mnie w parze ze szpilkami, a te z kolei najlepiej wyglądają w połączeniu z luźnymi dżinsami czy czymś mało kobiecym. Doskonale obrazuje to dzisiejszy zestaw - do stosunkowo eleganckiej bazy, którą tworzą wiązana w pasie sukienka w kolorze butelkowej zieleni i zamszowej kozaki za kolano, dobrałam bezkształtną kurtkę oraz ostrzejsze, skórzane dodatki - jak torba od Zofii Chylak i rękawiczki Napo Gloves, które idealnie sprawdzają się jako "wisienka na torcie" i nadają zawsze wyjątkowego charakteru. Gdzie się tak ubrać? Wszędzie!
Denim jacket - vintage Levi's, Dress - River Island, Over the knee boots - H&M Trend, Bag - Chylak, Sunglasses - Kapten&Son, Gloves - Napo Gloves

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Super! Bardzo ładna kurtka!

    ReplyDelete
  2. To jest boskie ! ! ! Strój tak piekny i nie spotykany ! !

    ReplyDelete