Vichy co-ord

22:47

Co-ord - Pull&Bear

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Wow!! Wyglądasz cudownie <33 Mega stylizacja :)

  ReplyDelete
 2. Nie wiedzieliśmy gdzie napisać, więc piszemy tutaj. Obserwujemy cię od dłuższego czasu i jesteśmy pod wrażeniem stylu i urody, ale jedna rzecz nas niepokoi. Masz bardzo wielu botow i nieaktywnych użytkowników na instagramie. Zrobiliśmy skan obserwatorów, bo chcieliśmy zaprosić cię do kampanii i to niestety od razu rzuca się w oczy. Skąd oni się wzięli?
  Ostatnio coraz częściej spotykamy się z tym zjawiskiem i trochę nas zaskakuje. Chcieliśmy zaprosić do współpracy 20 blogerek modowych, a u ponad 7 z nich wykryliśmy TYSIĄCE niekatywnych botów. Interesuje nas to zjawisko, dlatego poprosimy o wyjaśnienie.

  Czy to celowe działanie czy przypadek? Nie możemy wziąć do kampanii blogerek z takimi statystykami, bo to się nie obroni kiedy będziemy przedstawiali skan przedstawicielom marki. Przykro nam, bo Twój styl jest naprawdę unikatowy. Interesuje nas to zjawisko.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hej, dzięki za komentarz i miłe słowa. Jestem tego świadoma, bo widzę to po zasięgu swoich zdjęć, ale nie znam przyczyny. Konto istnieje od wielu lat i kiedyś rozwijało się bardzo szybko - może jest to tego kwestia, niestety jednak nie umiem zwalczyć "problemu".

   Delete
 3. Jestes niesamowicie piekna, więcej fot proszę ! !

  ReplyDelete
 4. Wyglądasz na prawdę cudownie <3 Ta sukienka idealnie podkreśla Twoją figurę :)

  ReplyDelete