Shiseido Bio-Performance, Advanced Super Revitalizing cream

19:16

I always try to take care of my skin and use the best cosmetics I can. I am sure that all of you know how important the daily care is. For sure I am not the person that knows much about makeup but I like browsing the web and finding new cosmetics that are proper for me. When Shisedio offered me testing their new cream I agreed out of hand. It's supposed to moisturize deeply, protect skin and prevent from the first stages of line formation. I don't know how it really works yet but it has a nice smell and the box looks exclusive. My review soon!
Zawsze staram się dbać o swoją cerę, a na pewno wszystkie wiecie, że jej prawidłowa pielęgnacja jest podstawą. Na pewno nie jestem osobą, która zna się na makijażu, chętnie jednak wyszukuję nowe i ciekawe produkty odpowiednie dla mnie. Gdy więc dostałam propozycję od marki Shiseido, natychmiast zgodziłam się na testowanie ich kremu. Jego zadanie to głębokie nawilżenie, poprawa kondycji skóry, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi oraz przedwczesnym starzeniem się skóry. Ciężko jeszcze stwierdzić, jak działa, pewne jest jednak, że ładnie pachnie i wygląda bardzo ekskluzywnie. Wkrótce dokładniejsza recenzja.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Shiseido bardzo dobra marka, miałam kiedyś produkty do pielęgnacji z tej firmy. Mam nadzieję, że ten również jest dobry i Cię nie zawiedzie :)

    ReplyDelete