#friendsie

17:01


I'm pretty sure you all know what #selfie is and probably most of you managed to achieve the master level in taking selfies. Fashion people, journalists, bloggers, students...actually whole world went crazy about it. Now it's time to change it and make #friendsie popular! Lord Somersby prepared a fun campaing for all of you and it's very easy to participate - you just have to take a picture with your friends during one of your meetings ((that's freidnsie!) and share it on your social media profiels - instagram, facebook, twitter etc. - and tag it #friendsie #somersby.
Jestem pewna, że wszyscy wiecie czym jest #selfie i wielu z Was zdążyło opanować już tę sztukę do perfekcji. Ludzie mody, dziennikarze, blogerzy, studenci...właściwie cały świat oszalał na punkcie zdjęć z ręki i wrzuca je masowo na kanały social media. Teraz jednak pora zmienić to na #friendsie!  Lord Somersby przygotował świetną akcję, do której bardzo łatwo się dołączyć. Wystarczy, że podczas spotkania ze znajomymi zrobicie sobie wspólne zdjęcie z ręki (to właśnie friendsie!) i opublikujecie je na swoim profilu na instagramie, facebooku czy twiterze z tagami #friendsie #somersby.

It's about time we changed the self-adroation for adoring the time spent with our close friends since everything we do with them is so much better than doing it alone. Be social! Take #friendsie instead of #selfie and publish your pictures on your profile because Lord Somersby will award best of them. It's easy! | Czas zmienić uwielbienie do siebie na uwielbienie do czasu spędzonego z najbliższymi, bo przecież wszystko robione z przyjaciółmi wydaje się lepsze i ciekawsze, niż robione samemu. Bądźmy społeczni w sieci! Przestawcie się z #selfie na #friendsie i dodawajcie zdjęcia na swoje kanały, bo Lord Somersby będzie to wszystko obserwował i nagradzał najfajniejsze zdjęcia. Na zakupach, na treningu, na imprezie - nie ma znaczenia. Ważne, abyście byli wszyscy razem. Zapraszam do wspólnej zabawy :)


Post powstał we współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

You Might Also Like

5 komentarze