Online takeaway: pyszne.pl

15:43

I'm sure you know the feeling when you're on your vacation and you don't feel like going out, meeting people and sightseeing. Even though you're out of home you just want to be lazy and lay on the couch in front of tv (it happens to me, I admit). There's many various restaurants in Sopot and the advantage here is that most of them deliver to you! We thought it was a great opportunity to try pyszne.pl to order our food when it was basically raining all day. I find it very comfortable - you control the exact composition of your meal and the price, you get the confimration from the restaurant and you know exactly how long it will take for them to deliver your order. And you know, I have those friends that are very insecure with calling and stuff.
Wyjazdy wypoczynkowe to nie zawsze aktywne spędzanie czasu, zwiedzanie, poznawanie nowych miejsc i ludzi - nawet wtedy lubię poleniuchować na kanapie przed telewizorem i w ogóle nie chce mi się ruszać. W Sopocie jest mnóstwo fajnych knajp, o czym miałam okazję przekonać się kilkakrotnie, a dodatkowym plusem i ratunkiem przy deszczowej pogodzie jest zamawianie online. Ja stworzyłam swój zestaw przez portal pyszne.pl, który zaproponował mi testy swojego "mechanizmu" i był to pierwszy raz, gdy korzystałam z takiej formy.
Dla mnie to duża wygoda - kontrolowanie dokładnego składu swojego zamówienia i ceny, potwierdzenie od restauracji i dodatkowo określony czas oczekiwania. A do tego mam znajomych, którzy po prostu nie lubią zamawiać przez telefon (i nie chcą tego robić).

We chose various maks combinations, since I am a sushi lover - with salmon, shrimps, tuna; and also gyoza dumplings and japaneese bear (everything form Fusion Sushi restaurant in Sopot). I'd never heard about this place before and the list on pyszne.pl really helped me to choose something. All the remarks on the components were included and we got our food on time.
My wybraliśmy różnorodne kombinacje maków (bo uwielbiam sushi) - z łososiem, krewetką, tuńczykiem; a do tego pierożki gyoza i japońskie piwo, wszystko z restauracji Fusion Sushi. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam i zupełnie nie orientowałam się w sopockich suszarniach, więc lista knajp na stronie to gigantyczny plus gdy nie jest się tutejszym. Nie jest to może nadmorskie danie, ale w sumie też ryba. Wszystkie uwagi dotyczące zmiany składu zostały zaakceptowane (a obawiałam się, że będzie problem) i dotarło do nas w ramach określonego czasu.
Inne plusy? Po wpisaniu adresu strona sama znajduje restauracje, które dowiozą nam jedzenie, więc nie trzeba szukać ręcznie czy znajdujemy się w odpowiednim rejonie. Poniżej kilka zdjęć tego, co do nas dotarło.
Post powstał we współpracy z portalem pyszne.pl

You Might Also Like

7 komentarze