FOREO Luna Mini

17:07

I have to admit that at first I wasn't really into these new technologies like face brushes and cleaning devices. That subject was completely foreign to me and I didn't feel like it was something  I needed - I thought I could care about my skin the traditional way. Finally, thanks to Douglas, I got Luna Mini by Foreo and I've been using it everyday since I got it! I wouldn't say my skin is problematic but I find it difficult to cope with its dryness (when serum and moisturizers don't help). Luna changed my approach to washing my face and it tought me some good habits. You probably  want to know how I use it during my daily routine.
Przyznam szczerze, że początkowo byłam zupełnie obojętna na takie nowości jak wszelkiego rodzaju szczotki i maszynki do mycia twarzy, dlatego też nie interesowałam się tym tematem. Wydawało mi się to zbędne, bo przecież przez długi czas udawało mi się dbać o cerę bez takich urozmaiceń. Finalnie, dzięki Douglas, skusiłam się na wersję Mini tego nowoczesnego sprzętu i już od miesiąca pielęgnuję w ten sposób swoją cerę. Na co dzień nie mam problemów z niedoskonałościami na twarzy, ale moja skóra jest często bardzo wysuszona, a wtedy serum i krem nie wystarczają. Oczywiście sięgałam też po peelingi, ale efekt nie zawsze był zadowalający. Luna zmieniła moje podejście do mycia twarzy i nauczyła mnie dobrych nawyków. Jak jej używam?


Every morning and evening, after putting Arbonne cleaning gel on, I clean my face using Luna (you need to put it in the water, obviously after removing your makeup) about a minute - that's how the producer says to do it. Luna is a sonic device made of silicone that makes it more hygenic and waterproof, so there's no problem with using it when showering or taking a bath. There are two sizes of the touch-points making the brush perfect for any type of skin. You have two speeds of vibrations - I usually choose the faster one. Luna perfectly removes dead skin cells, makeup residue and oil in only two minutes a day. Sounds great to me.
Codziennie rano i wieczorem oo nałożeniu żelu Arbonne czyszczę twarz za pomocą tej maszynki (należy ją zmoczyć, oczywiście wcześniej w grę wchodzi demakijaż) przez około minutę - tak jak zaleca producent. Luna to soniczna szczoteczka wykonana z silikonu, która dzięki wypustkom w dwóch rozmiarach (małym i grubszym) idealnie oczyszcza twarz z resztek makijażu, brudu czy martwego naskórka. Jest dostosowana do wszelkich rodzajów skóry i posiada dwie prędkości wibracji - ja zazwyczaj korzystam z tych szybszych. Co ważne, maszynka jest wodooporna, więc nie trzeba na nią szczególnie uważać, a co wygodne, można używać jej pod prysznicem czy w wannie. Każdą z czterech partii twarzy należy oczyszczać przez około 15 sekund - urządzenie przerywa wibracje sygnalizując moment zmiany - a upływ minuty sygnalizuje trzema przerywanymi wibracjami. Po 3 minutach Luna automatycznie się wyłącza tak, by oszczędzić energię (a trzeba ją ładować tylko raz na około 150 dni).

Currently we have many various facial brushes in stores so make sure to get basic technical informations about every one if them so you can compare them. I personally se a big difference in my skin condition after using Luna for a month (and I'm not saying it to make you buy it - it's true). I guess that regularity really helped me and washing my face with Luna is a pleasure so it's hard to forget about this part of a day. I fell like my skin is way softer, firm and radiant. After this kind of 'peeling' all the moisturizers work way better, which is important as a base for your everyday makeup. You can get more info on Foreo page and Douglas.pl
Obecnie na rynku mamy sporo urządzeń do oczyszczania twarzy, dlatego przy wyborze warto zwrócić uwagę na parametry techniczne i wszystkie ze sobą porównać. Ja po miesiącu używania Luny widzę naprawdę duże efekty i nie piszę tego aby mydlić Wam oczy. Przede wszystkim pomogła mi regularność, a mycie twarzy Luną to naprawdę sama przyjemność, więc ciężko o tym zapomnieć. Skóra stała się duuużo gładsza, do tego jest ujędrniona i promienna. Czuję, że po takim "peelingu" moje kosmetyki nawilżające działają lepiej, co jest ważną bazą przed nałożeniem makijażu. Zdecydowanie powinniście (bo jest też wersja dla mężczyzn) zainteresować się tym tematem! Więcej informacji na stronie Foreo oraz Douglasa.
P3250164x P3250188x P3250194x P3250206x Untitled-1xx P3250136x P3250155x P3250199x Photos taken with Olympus PEN E-PL6

You Might Also Like

2 komentarze