Autumn accessories

15:36

I'm pretty sure you all remember the moment when knee high boots had quite bad reputation and anyone thought about actually wearing them. Frotunately they seem to be back for good - they've become really popular since the last autumn and it's a big trend this season too. Over the knee boots are a great way to keep warm, stay stylish and sexy at the same time! I remember I really regreted selling my boots last season because I found it difficult to get something similar then, but this year I managed to buy a perfect suede pair! The heel is quite low (around 5-6cm) so they comfortable enough to wear them all day. The other great autumn piece is this black suede bag that I borrow from my mum (I wish I had one like this!). I think she got it in Zara on sale so she definitely has an eye for trends - these bags are really fashionable this season!
Jestem pewna, że większość z Was pamięta czasy, kiedy kozaki za kolano miały raczej złą reputację i nikt nawet nie zastanawiał się nad noszeniem ich na co dzień. Na szczęście ten moment minął i trend na wysokie cholewki chyba zostanie z nami na dłużej - projektanci lansują go od zeszłego roku i co raz więcej sieciówek oferuje je w swoich kolekcjach (kilka propozycji na dole). Takie buty to świetny sposób na noszenie letnich sukienek gdy pogoda nie sprzyja, dodatkowo są ciepłe, stylowe i seksowne! Pamiętam, że bardzo żałowałam pozbycia się mojego zeszłorocznego modelu - miałam zamiar znaleźć coś nieco innego, niestety bezskutecznie. Tym razem udało mi się kupić idealne zamszowe kozaki na dosyć niskim obcasie - ma około 5-6cm, dzięki czemu buty są bardzo wygodne i idealne na co dzień. Innym świetnym dodatkiem są workowate, zamszowe torby - ta konkretna należy do mojej mamy i kupiła ją na wyprzedaży w Zarze. Można powiedzieć, że ma oko do trendów, bo teraz takie fasony są szczególnie modne!

You Might Also Like

5 komentarze

  1. Ja nie pamiętam tych czasów kiedy te buty cieszyły się złą reputacją, ale zauważyłam, że właśnie od zeszłego roku jest na nie taki szał :) Sama poszukuję jakiś fajnych, czyli zamszowych na zamek, wygodnych i z niskim obcasikiem. W sumie twoje są na serio super! Można wiedzieć gdzie je kupiłaś? :)

    Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
    VANILLAMADNESS.com

    ReplyDelete
  2. ja jestem na etapie poszukiwania takich kozaków :)

    ReplyDelete