NEW IN: Pauls Boutique suede bucket bag

16:09

You guys probably know I have that thing for bucket bags and tassel, especially when these are combined. I'm also a suede lover when it comes to accessories so it gives you a image of my perfect bag. I always carry around a huge amount of thigns with me so evn though I have many bags I only wear two or maybe three of them - the rest one is too small for everyday! Finally this problem is over (or maybe not) since I just got my new beautiful bucket bag from Pauls Boutique. I love its size and shape and obviously the colour - burgundy (and marsala) shade has been my favourite since forever so it fits my perfectly. It's made of a soft suede and it has two different lenght shoulder straps so you can wear it two different ways. I guess I just started preparing for the autumn season and I can't wait for more! I'll show you the bag in and outfit soon!
Pewnie większość z Was zdążyła zauważyć, że uwielbiam torby-worki i frędzle (no i włosie, to jasne), a zwłaszcza, gdy te dwie rzeczy są połączone w jednym produkcie. Oprócz tego, jeżeli chodzi o akcesoria to bardzo lubię zamsz - a te wszystkie cechy pozwalają sobie wyobrazić sobie obraz torebki idealnej dla mnie. Zawsze noszę ze sobą mnóstwo rzeczy, więc mimo posiadania większej ilości toreb zawsze wybieram jedną z dwóch, może trzech z mojej kolekcji, bo inne są po prostu za małe na co dzień. Teraz ten problem na chwilę zniknie, bo właśnie odebrałam nowy worek z Pauls Boutique i wydaje się, że jest idealny. Ma odpowiedni rozmiar i piękny kolor - burgund/marsala to odcień, który od zawsze był jednym z moich ulubionych. Torba wykonana jest z miękkiego zamszu i ma dwa paski o różnej długości, więc można nosić ją na kilka różnych sposobów. Czuję, że to początek moich przygotowań do jesieni i już nie mogę się doczekać!


Cora suede bucket Bag - Pauls Boutique

You Might Also Like

4 komentarze

 1. love the color! it's perfect for fall

  ReplyDelete
 2. Też uwielbiam torby worki, choć jak na razie nie mam ani jednego :) Niestety nie wydają mi się dosyć pojemne. Twój jest na serio super!

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  ReplyDelete
 3. Jaki rozmiar posiadasz z zamszowej karmelowej spódnicy?

  ReplyDelete