Kulig contrast heels

12:33

There's no doubt I love high heels. Everytime I buy a new pair I try to convince myself that this exact pair is special and I will actualy wear it during my days. Obviously, good will is not enought when the reality isn't conductive. I'm sure you all have experience with all the dilapidated sidewalks that make not breaking your leg pretty difficult. That's why I decided to get a new pair that will me more comfortable - block heels! They're made of 3x leather and only the heel is made of some kind of synthetic fiber, so the quality is really good. I know you probably think that the colour combination is quite odd since I usually choose neutral tones but I find them a fresh element in my collection. I'm sure these will be perfect for the night out and for everyday as well.
Uwielbiam buty na obcasie i z zakupem każdej kolejnej pary zapewniam siebie, że będę nosić ją częściej niż inne i to faktycznie dobra "inwestycja". Zazwyczaj jednak i tak dobre chęci przegrywają z rzeczywistością - buty często są niewygodne do całodziennego chodzenia, poza tym nierówne chodniki są w stanie spowodować szkodę na obuwiu i nie tylko (serio). Tym razem zmieniłam więc taktykę i postawiłam na buty na słupku - wydaje mi się, że to moja pierwsza taka para. Buty są wykonane 3x ze skóry i jedynie obcas jest z tworzywa sztucznego, a więc co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Oprócz niekonwencjonalnego (jak dla mnie) fasonu, niestandardowe jest też połączenie kolorystyczne. Na pewno udało Wam się zauważyć, że stawiam na neutralne dodatki, więc połączenie szarego z intensywną żółcią w mojej szafie może Wam się wydawać trochę dziwne, ale według mnie prezentuje się fantastycznie i zdecydowanie wyróżnia się spośród mojej kolekcji. Jestem pewna, że te buty świetnie sprawdzą się nie tylko na imprezach, ale również na co dzień, a niedługo pokażę Wam jak połączyć je ze strojem odpowiadającym letnim trendom.
Heels - Kulig, Sunglasses - Mango, Watch - Daniel Wellington

You Might Also Like

10 komentarze

 1. those heels are incredible! love the neon heel!

  CLUB AVENUE / http://club-avenue.blogspot.com / instagram

  ReplyDelete
 2. ciekawy akcent :) ja od dłuższego czasu szukam idealnych szarych szpilek, ale całych szarych. bezskutecznie :(

  ReplyDelete
 3. Super wpis, ja też cały czas kupuję szpilki i wymyślam sobie usprawiedliwienia dla których je kupiłam, jak to są mi potrzebne i jak to będą używane mimo, że ich najczęstszym miejscem będzie moja szafa. Ostatnio też inwestowałam w słupki i koturny jednak dalej dla mnie pierwsze miejsce mają cieniutkie szpileczki :)

  Pozdrawiam!
  mixfashionworld.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. te buty wyglądają genialnie <3

  ReplyDelete
 5. Bardzo ładne, ale od razu widać, że nie będą to buty wygodne. Wykonanie ok, ale nie mają żadnego podbicia z przodu, a obcas jest niebotycznie wysoki, więc stopa jest wygięta na maxa... Ani to dobre dla stopy, ani dla kręgosłupa. Brak też miękkiej "gąbeczki" z dziurkami pod stopą, jak to robi Clarks, czy Geox. Najlepsze szpilki/słupki to max 7-8cm, chyba, że z przodu jest 2-centymetrowe podbicie. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 6. piękne buty i kolor, nie mam jeszcze takiego:)

  ReplyDelete
 7. The shoes are so elegant. And your accessories are also wonderful.
  http://summerhoilday.blogger.ba/

  ReplyDelete